Prodej a nákup nemovitosti

Přijdeme k Vám na prohlídku nemovitosti, zohledníme individuální specifika a navrhneme prodejní cenu pomocí specializované databáze reálných prodejů. Vy nám povíte Vaši představu a domluvíme se, jaký postup zvolit, aby byl celý proces prodeje co nejhladší. V případě, že nemovitost poptáváte, budeme podle Vašich kritérií usilovně hledat za Vás!

Příprava prodeje

Vysvětlíme Vám, jakým způsobem budeme postupovat a jak Vás budeme průběžně informovat. Celý proces také přizpůsobíme Vašim požadavkům, zákazník jste VY!

Profesionální fotografie

Perfektní fotografie pomáhají Vaši nemovitost prodat za nejvyšší možnou cenu. Nebudeme ale nic „fingovat“, jsme fér i k druhé straně, tedy ke kupujícím.

Prezentace a inzerce

Víme jak nejlépe prezentovat Vaši nemovitost, aby si rychle našla svého kupce. Zajistíme propagaci na internetu, ale i další reklamní prostředky, jako jsou interní databáze poptávek, reklamní plachty, vývěsky, letáky atd.

Efektivní prohlídky

Předem vybereme vhodné zájemce a představíme jim prodávanou nemovitost.

Rezervační smlouvy

Zabezpečíme bezchybný průběh provedení rezervační smlouvy včetně složení rezervačního depozita.

Financování nákupu

Dokážeme Vám poradit jak zajistit nejlepší financování při nákupu nemovitosti. Nebudeme Vám nutit jednu banku nebo pochybné finanční poradce - tyto praktiky jsou proti našemu etickému kodexu.

Kupní smlouva

Kupní smlouva je vždy zhotovena zkušeným advokátem individuálně pro Vás.

Katastr nemovitostí

Zajistíme vklad kupní ceny do advokátní/notářské úschovy a podáme vklad do katastru nemovitostí.

Předání nemovitosti a přepis energií

Předáme nemovitost, pomůžeme s převody energií a poradíme s daňovými povinnostmi, které souvisí s prodejem nemovitosti.

Ukončení nákupu nebo prodeje nemovitosti

Víme dobře, že klient musí být spokojený. Nemovitost nekupujete/neprodáváte každý den a RODINNÁ REALITNÍ s.r.o. si přeje, aby klient na celý proces vzpomínal s úsměvem na rtech.

Pronájem nemovitosti

Pokud chcete pronajmout svoji nemovitost – pomůžeme Vám s tím! Vyhnete se tak nepříjemnostem, jako jsou desítky hovorů s lidmi, kteří na smluvené prohlídky nedorazí a už Vám nikdy ani nezvednou telefon.

Hledáte-li naopak pronájem, nabídneme Vám nemovitosti, které jsou hezké nejen na fotkách, ale i v realitě, ať neztrácíte svůj čas! Zajistíme férové vypracování smluv pro obě strany!

Financování bydlení

Pomůžeme Vám s výběrem nejlepšího partnera pro zajištění hypotéky na Váš nový domov. Žádnou banku neupřednostňujeme, ale naopak dobře víme, jak pro Vás zajistit nejlepší nabídku a bezkonkurenční úroky. Nabídneme Vám více možných variant a osvětlíme všechna jejich „pro“ a „proti“.

Investiční nákup nemovitosti

Nemovitost je dobrou investicí! Zvláště v nejistých dobách lze chytrý nákup nemovitosti považovat za bezpečný přístav pro Vaše finance. Je to mnohem bezpečnější investice než akcie, a přesto můžete dostávat měsíční “dividendy”, když se rozhodnete nemovitost pronajímat.

Neradíme na základě věštby z křišťálové koule, mluví za nás vlastní zkušenosti z posledních let, stejně jako prognózy realitního trhu světových odborníků. Víme, ve kterých lokalitách jsou ceny na svém vrcholu a kde naopak ještě porostou. U kávy to v klidu probereme.

Individuální spolupráce

Nebojte se na nás obrátit s čímkoliv kolem realit. Chcete najít nemovitost ve Španělsku? Najdeme ji. Potřebujete jen ohlídat smlouvy, které Vám někdo jiný předložil? Zkontrolujeme je. Chcete prodat svoji nemovitost, ale obratem potřebujete vybrat nový domov, kde budete v klidu a spokojenosti žít? Obraťte se bez obav na nás.

Správa Vašich nemovitostí

Máte více nájemních bytů, ale už Vás nebaví trávit hodiny s jejich správou? Budeme to dělat za Vás!

Vlastnit více nájemních bytů je výhra! Jejich správa už ale vyžaduje čas, pevné nervy, znalosti práva, ale stejně tak i osvědčenou praxi a zkušenosti z “terénu”. Zvažte, jestli se Vám vyplatí dělat to vše samostatně, nebo byste uvítali pomoc. My jsme Vám k dispozici.