Reference

Jak nás hodnotí naši zákazníci?

Martin B.

"Kancelář můžu doporučit, cokoliv jsem nevěděl mi makléř vysvětlil. Příjemné vystupování, žádný stres."

Evgenyi

"Tato realitka mi sehnala byt, kde jsem v podnájmu se spolužákem. Přímo na prohlídce jsme se domluvili na rezervaci, zaplatili kauci a druhý den se stěhovali. Bydlíme 2 minuty od školy a zařízeno bylo dva dny."

Milan

"S prací makléře spokojenost, jednání na úrovni, doporučuji."

Reference

paní Marie

"Po několika hrozných zkušenostech s realitkama konečně někdo, kdo splní to, co slíbí. Pružné jednání, smlouvy připravené, kde jsme opravovali jen drobnosti a ne půlku textu. Děkuji pánové a dámy."

Eliška A.

"Bydlím na Praze 3 a kontakt na pana Dušáka jsem dostala od souseda, který mi ho doporučil a já můžu doporučit dál, vše bylo rychlé a bezproblémové. Děkuji."

Luca

"Thank you guys for, pleasure to meet you. English speaking staff was helpuf during the tour. Contract first time in czech ☺but english version ready in few days☺"

Anton

"Vědí co dělají, poradit se dá o čemkoliv. Dobré služby jsem doporučil dál a dostal za to bonus, takže spokojenost."

Martin Kočí

"Rychlé a dobré jednání, mohu doporučit. Děkuji. MK"

Proč jsme pro Vás nejlepší volbou

1.

Jsme zkušení

Máme s nemovitostmi zkušenosti, víme dobře co funguje a co je naopak slepou uličkou. Ochráníme Vás před skrytými nástrahami realitního trhu, které jsme poznali na vlastní kůži.

2.

Jsme pro-klientsky zaměření

Nákup nebo prodej nemovitosti zařídíme od A až do Z. Pokud má zákazník jakékoliv požadavky, vždy je zohledníme. Nemusíte se bát žádných fixních a jednostranných smluv, které byste museli podepsat.

3.

Jednáme eticky

Na trhu je mnoho dravců a chladných realitních holdingů. My takoví nejsme, protože jednáme pod vlastním jménem. Jistě, pracujeme za provizi, ale za provizi zaslouženou a odpracovanou.

4.

Zajistíme bezpečný obchod

Myslíme na jakékoliv nenadálé události a pochybení třetích stran – jsme pojištěni u renomované pojišťovny.

Výhody, které pro Vás oproti konkurenci nabízíme navíc

1.

CASH BACK – Peníze nejdříve pro Vás

Pokud nás pověříte výhradním prodejem své nemovitosti, ihned od nás dostanete jako dárek 10.000 Kč hotově u podpisu zprostředkovatelské smlouvy! Hmatatelný důkaz, že Vám chceme dát něco navíc.

Akce „CASHBACK“ je limitována počtem emitovaných kuponů – vytištěných nebo v elektronické podobě. Výplata je určena majiteli prodávané nemovitosti a je splatná k datu podpisu výhradní zprostředkovatelské smlouvy za standardních podmínek. Standardní podmínky jsou: výhradní zprostředkovatelská smlouvy na prodej nemovitosti s naší RK, smlouva na 6 měsíců, standardní výše provize pro RK 3-5%, dohoda na výši kupní ceny mezi prodávajícím nemovitosti a makléřem naší RK.

2.

DOPORUČENÍ naší společnosti

Jedná se o odměnu Kč 5.000,-, pokud nás doporučíte klientovi, který chce prodat svoji nemovitost. Pokud s námi tento klient podepíše výhradní zprostředkovatelskou smlouvu na prodej nemovitosti, odměna je Vaše! A nezáleží na tom, že naše služby doporučíte kolegovi, kamarádovi nebo dokonce manželce/manželovi – i přesto je bonus za doporučení Váš! Báječné, že?

Podmínkou získání odměny v rámci akce „DOPORUČENÍ“ je uzavření zprostředkovatelské smlouvy za standardních podmínek, které jsou: výhradní zprostředkovatelská smlouvy na prodej nemovitosti s naší RK, smlouva na 6 měsíců, standardní výše provize pro RK 3-5%, dohoda na výši kupní ceny mezi prodávajícím nemovitosti a makléřem naší RK.

3.

Vánoce celý rok

Nevadí, že zrovna nejsou Vánoce. Svým klientům předáváme hodnotný dárek u příležitosti podpisu kupní smlouvy. Každý přece rád dostává dárky.

Další výhody spolupráce s námi a akční nabídky hledejte na našich sociálních sítích.

Statistické údaje z katastru nemovitostí Q3 2020

28655

Počet převodů Praha

311917

počet převodů ČR

58241

Počet řízení Praha

619068

Počet řízení ČR

O Rodinné Realitní

Naše historie od úplných začátků až po současnost

Více informací
testimonial-2
Ing. Radek Dušák
ředitel společnosti

Historie naší rodinné společnosti se začala psát roku 1995, kdy Ing. Vlastislav Dušák zakládá společnost PINEA s.r.o. a začíná podnikat v oboru výroba, obchod a služby. Postupem času společnost několikrát změnila svůj název, ale vždy zůstala v rodinných rukou.